شرکت بین المللی رایان فرید

بزرگترین تولید کننده و وارد کننده انواع کیف و کوله لپ تاپی ، ساک ورزشی – انواع چمدان و کیسه خواب در ایران
آماده عقد قرارداد تولید ، فروش و ارائه خدمات به سازمان ها ، ادارات ، مدارس و فروشگاه های معتبر پخش در سراسر ایران می باشد .
لطفا جهت سفارش ، خرید محصولات و اخذ نمایندگی فروش با شماره های  ۰۲۱۸۸۷۱۶۷۲۸-۰۲۱۸۸۷۱۶۷۲۹ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید .

طراحی و تولید انواع کیف و کوله پشتی

شرکت بین المللی رایان فرید با دارابودن کادر مجرب و متخصص در زمینه طراحی و تولید انواع کیف و کوله پشتی لپ تاپی ، چمدان های مسافرتی ، ساک های دستی ، کیسه های خواب و … به مدت نزدیک به 15 سال در حال فعالیت گسترده می باشد . این شرکت با توجه به نیاز های بازار و مشتریان اقدام به طراحی و تولید انواع محصولات خود ، با کیفیت بالا و با استفاده از بهترین مواد اولیه و رعایت بالاترین حد استاندارد در تولید ، نموده است .

طراحان و متخصصین شرکت بین المللی رایان فرید همواره تلاش نموده اند تا با طراحی انواع محصولات با توجه به نیاز بازار ایران ، بهترین طرح ها را جهت تولید برای ارائه به بازار ارائه دهند .

تمامی محصولات این شرکت قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشند و این نیز میسر نخواهد شد مگر با تلاش و دقت بالای طراحان و استفاده از بهترین ماشین آلات و مواد اولیه در تولید .

تمامی تولیدات این شرکت دارای یکسال گارانتی دوخت و زیپ می باشند

کارانتی 1 ساله زیپ و دوخت تولیدات شرکت رایان فرید
  • طراحی اختصاصی
  • تولید به تعداد مورد نیاز
  • امکان چاپ ، گلدوزی و حکاکی لوگو و برند مشتری
تولید کیف برای سازمان ها و ادارات

شرکت بین المللی رایان فرید آماده همکاری و عقد قرار داد با تمامی سازمان های دولتی و خصوص در زمینه طراحی و تولید انواع محصولات ( تبلیغات و  مصرف کارکنان ) می باشد .